Google veya herhangi bir arama motoru sizin hangi altyapıyı kullandığınız ile ilgilenmez. Blogger ile yükselmek mümkün mü sorusunun cevabı herhangi bir altyapı ile yükselmek mümkündür. Birçok kişiden WordPress tabii ki daha avantajlı veya Google Blogger’a torpil yapıyor gibi cümleler duymuşsunuzdur. Bu sözler tamamen taraflı sözlerdir. WordPress kullanan birisi kendi altyapısını Blogger kullanansa kendi altyapısını doğal olarak övüyor.

Blogger ile Yükselmek Mümkün Mü

Blogger ile Yükselmek Mümkün Mü? Kaynak

Bu konu ile ilgili Blogger toplulukta birçok konu açılmış ve uzmanlar tarafından yanıtlanmıştır. Blogger vs WordPresstıklayarak bu konu hakkında bir uzmanın vermiş olduğu cevabı inceleyebilirsiniz. Yukarıda vermiş olduğum linkler Blogger konusunda yardım alabileceğiniz bir topluluğun olduğu linklerdir. Sorunuz belki yanıtlanmayabilir ama daha önce aynı sorunla karşılaşmış birçok kişiye verilmiş cevaplarla sorununuzu çözebilirsiniz.

Blogger topluluğu olduğu gibi Google’ın birçok hizmetinin de topluluğu vardır. Bu topluluklara Search Console topluluğunu da örnek olarak verebiliriz. Herhangi bir sorununuz olduğunda bu topluluklara yazdığınızda genelde 24 saat içerisinde yanıt alabiliyorsunuz.

Blogger ile Yükselmek Mümkün Mü? Sonuç

Sonuç olarak tabii ki Blogger ile yükselmek mümkündür. Google sizin içerik kaliteniz, sitenizin yaşı, kullanıcı deneyimi gibi birçok alanda değerlendirme yapıyor ancak hangi altyapıyı kullandığınızı önemsemiyor. Ben de web sitemi WordPress’ten Blogger’a taşıdım ve oldukça memnunum. Detaylı bir Blogger mı WordPress mi karşılaştırması yaptığım yazıma linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Kategori: