Uzaktan bir erkeğin seni sevdiğini nasıl anlarsın? Uzaktan bir erkeğin sizi sevdiğini çok kolay bir şekilde anlayabilirsiniz. Eğer o erkekle sohbet edebiliyorsanız bu çok daha kolaydır. Arkadaşsanız ve konuşuyorsanız veya arkadaş değilseniz ve tanışmıyorsanız durumlarını sizlerle ayrı ayrı inceleyelim. Bu yazıyı okuduktan sonra kesinlikle o erkeğin sizi sevip sevmediğini anlayacaksınız.

Uzaktan Bir Erkeğin Seni Sevdiğini Nasıl Anlarsın

Uzaktan Bir Erkeğin Seni Sevdiğini Nasıl Anlarsın Testi – Tanışmıyorsanız

Eğer karşınızdaki erkekle arkadaş değilseniz veya tanışmıyorsanız bu başlıkla uzaktan bir erkeğin seni sevdiğini nasıl anlarsın sorusuna yanıt bulacaksınız. Aşağıdaki sorulardan en az 3 tanesinin cevabı evet ise karşınızdaki erkek sizden hoşlanıyor veya seviyordur.

1) Uzaktaki Erkekte Sizle Temastayken Aşağıdaki Fiziksel Belirtilerden Bir veya Birkaçı Var Mı?

  • Avuç içlerinde terleme
  • Seste değişim
  • Göz bebeklerinde büyüme
  • Aşırı neşeli olma
  • Taklit etme
  • Yüzde kızarma

Eğer uzaktaki erkek sizi seviyorsa davranışlarında yukarıda listelenenlerden bir veya birkaçını görebilirsiniz. Bu belirtiler yaygın aşık olma, sevme ve hoşlanma belirtileridir.

2) Size yakın durmaya çalışıyor mu?

Eğer uzaktaki erkek aynı ortamdayken size yakın durmaya çalışıyorsa veya sizden çakmak, peçete vb herhangi bir şey istiyorsa sizinle iletişim halinde olarak tanışmak istiyordur. Bu durumda jest ve mimiklerinizi kullanarak erkeğin sizinle tanışmasına izin verebilirsiniz.

Elbette tek seferlik bir şey istemeden veya iletişimden direkt olarak size aşık şeklinde bir çıkarımda bulunamayız ama bu durum birkaç istek ve sıkça iletişime geçme çabasına dönüştüyse size karşı bir şeyler hissettiğini söylememiz mümkündür.

3) Size sık sık bakıyor mu?

Eğer aynı ortamdayken karşınızdaki erkek size sık sık bakıyorsa veya baktığını çaktırmamaya çalışarak sizi gözlemliyorsa kesinlikle sizi seviyordur veya dikkatini çekiyorsunuzdur. Bu durumda siz de ona ara ara bakarak sizinle tanışması için mesaj verebilirsiniz.

4) Sizin arkadaşlarınızla arkadaş olmaya çalışıyor mu?

Eğer uzaktaki erkek sizin arkadaşlarınızla tanışmaya çalışıyorsa ve arkadaşlarınıza “kanka” gibi hitaplarda bulunuyorsa sizinle tanışmak ve ortak arkadaş edinmek için çabalıyordur.

Direkt olarak yanınıza gelip seni seviyorum diyemeyeceği için önce kendisini size alıştırmak ve öğretmek isteyecektir. Bu sebeple sizinle tanışmanın en kolay yolu olan arkadaşlarınızı kullanacaktır.

5) Sizi takip ediyor mu?

Siz bakkala girdiğinizde veya ufak bir iş için farklı ortama geçtiğinizde bir bahaneyle o da aynı ortama girmeye çalışıyorsa sizi takip ediyorsa sizinle iletişim kurmak istiyordur. O erkekle birkaç defa aynı ortama girdikten sonra muhtemelen sizinle tanışacaktır. Sürekli arkadaşlarınızla toplu gezmezseniz kısa süre içerisinde size gelecektir.

Eğer yukarıdaki 5 başlıktan en az 3 tanesi sizin durumunuzda geçerliyse o erkek yüksek ihtimalle sizden hoşlanıyordur. Şimdi o erkekle aynı ortamdaysanız ve sohbet edebiliyorsanız uzaktan bir erkeğin seni sevdiğini nasıl anlarsın sorusunun cevabını birlikte inceleyelim.

Uzaktan Bir Erkeğin Seni Sevdiğini Nasıl Anlarsın Testi – Tanışıyorsanız ve Konuşuyorsanız

Aşağıdaki başlıklardan en az 3 tanesi sizin durumunuzda geçerliyse karşınızdaki erkek sizi seviyordur. Bu başlıkları dikkatlice okuyarak evet veya hayır şeklinde yanıt verip evet sayınızı toplamalısınız.

1) Karşınızdaki erkek size sık sık dokunuyor mu?

Sohbet ederken veya arkadaş ortamındayken karşınızdaki erkek sizin omuzunuza, saçınıza, kolunuza veya herhangi bir yerinize sık sık dokunuyorsa sizden hoşlanıyor olabilir. Gülerken, konuşurken abartmamak kaydıyla dokunuyorsa size karşı bir çekim hissettiği içindir.

2) Size arkadaşça hitaplarda bulunuyor mu?

Eğer karşınızdaki erkek size kanka, bro vb arkadaşça hitaplarda bulunuyorsa sizi sevmiyordur. Bazı durumlarda tanışmak için bu hitaplar kullanılabilir ancak seven erkek sonradan bu hitapları kullanmadan sizin isminizi kullanacaktır. Herkesten farklı şekilde size sesleniyorsa kesinlikle hoşlanıyordur.

3) Sizin sevdiğinizi söylediğiniz şeyleri seviyor mu?

Eğer karşınızdaki erkek sürekli sizin bir şeyi sevdiğinizi öğrendiğinde sevdiğini söylüyor veya gösteriyorsa sizde iyi bir izlenim bırakmak istiyordur. Bu açıkça hoşlanma ve sevme belirtisidir.

4) Arkadaşlarınız size karşınızdaki erkeğin iyi olup olmadığını soruyor mu?

Erkekler sert bir hayır yememek için sizden kesin cevap almak ister. Kesin cevap almanın da tek yolu arkadaşlarınızdır. Siz arkadaşlarınızla konuşurken doğru konuşacağınızdan en kesin sonuç bu şekilde alınır.

Erkek net bir cevap almak için arkadaşınızdan erkek hakkında fikrinizi sormasını isteyebilir. Bu durumda çevrenizdeki arkadaşlarınız size sık sık “şu çocuk nasıl iyi mi?” Gibi sorular yöneltecek ve ne dediğinizi takip edecektir.

5) Sizinle sık sık yalnız kalmaya çalışıyor mu?

Siz evinize yürürken veya bir yere giderken yanınıza gelip sohbet etmeye ve yolculuğu onunla geçirmenizi sağlamaya çalışıyorsa sizi daha yakından tanımaya çalışıyordur. Bir erkeğin sizinle sık sık iletişim kurmaya çabalaması sizden hoşlandığını gösterir.

Uzaktan bir erkeğin seni sevdiğini nasıl anlarsın? sorusuna bu şekilde net yanıtlar verdik. Şimdi hızlı bir soru cevap yapalım.

Sonuç

Bana açılması için ne yapmalıyım?

Yalnız takılmalı ve karşınızdaki erkeğin girişimlerine engel olmamalısınız. Bu girişimler sohbet etme çabalarıyla sınırlıdır.

Beni seviyor mu?

Başlıklarda sorduğumuz sorulardan en az 3 tanesinin cevabı evet ise sizi seviyordur.

Uzaktaki erkeğin beni sevdiğini en kolay nasıl anlarım?

Onun arkadaşlarından ağzını yoklamasını ve sizin hakkınızdaki düşüncelerini öğrenmelerini istemeniz sizi en kolay sonuca ulaştırır ve kesin cevap almanızı sağlar.

İlk erkek mi kadın mı adım atmalı?

Erkeğin adım atması toplum yapımız nedeniyle daha kolay olsa da siz de karşınızdaki erkeği cesaretlendirebilirsiniz. Bir bahaneyle sizden bir şey istediyse siz de isteyebilirsiniz.

Karşımdaki erkeği nasıl tanırım?

Direkt bir ilişkiye başlamaktansa öncelikle arkadaş olmalısınız. Arkadaş olduğunuzda iyi ve kötü tüm huylarını görerek arkadaşlığı devam ettirme, bitirme, sevgili olma kararlarından birisini alabilirsiniz.

Uzaktaki erkeğin benimle konuşmasını nasıl kolaylaştırırım?

Onunla aynı ortamdayken intagramınız veya herhangi bir sosyal medya hesabınızın kullanıcı adını “benim instagramım zfcakademi beni eklesene” şeklinde sesli söyleyebilirsiniz. Arkadaşlarınızla konuşurken arada bu adresi yakalayıp sizinle daha kolay iletişime geçebilir.

Kategori: