Erkekler genelde çok basit düşünerek bir kadının kendinde değerini çok belirgin bazı algoritmalar kullanarak belirler. Bir erkeğin sürekli sizi düşünmesini istiyorsanız aklından çıkmamak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Bir erkeğin aklından çıkmamak için ne yapmalı? Nasıl bir yol izlenmeli? Tüm detaylarıyla inceleyeceğiz. Öncelikle listede bulunan öneriler sizin karakterinize uygun olmayabilir. Neşeli biri olabilirsiniz. Bu gibi durumlarda sahte davranışlarla karşınızdakini kazanmaya çalışmak yerine onu unutmak en iyi çözüm yolu olabilir. İşte unutulmaz olmanın yolları.

Hayatınızın Eğlenceli Olduğunu Gösterin

Bu size biraz garip gelebilir ama evet eğlenceli gözükmelisiniz. Düşünsenize arkadaş ortamlarında hep eğlenceli bir kadın vardır. Yüzü sürekli güler ve yanında hep birileri olur. Bir erkek kendi halinde eğlenen, konuşması eğlenceli, sıkıcı olmayan bir kız gördüğünde sürekli onun çevresinde olmaya çalışır.

Eğer bir erkeğin aklından çıkmak istemiyorsanız sizleyken aklından çıkamayacağınız kadar eğlenceli olun. Tabii ki eğlenceyi aşırıya kaçırıp iticilik yoluna sapmayın. Kendinizi ketum olmak için kasmayın. Olduğunuz gibi davranın.

Üniversite zamanlarında arkadaşlarımızla okey oynamaya gittiğimizde bir kız arkadaşımız sayesinde tanıştığımız bir kız grubuyla okey oynamıştık. Aralarında bir kız daha önce gördüğümüz kızlardan çok farklıydı. Sürekli gülümsüyor ve tatlı hareketler yapıyordu. O gecenin sonunda tek konuştuğumuz şey o kızdı. Hepimiz ondan etkilenmiştik.

Daha sonra çok fazla görüşmeye başladığımızdan arkadaşımız oldu ancak tanışma gecesinden sonra kanka diyerek yaklaşmasaydı hiçbirimizin aklından çıkmayacaktı. Ömrünüzün sonuna kadar sıkıcı bir insanla mı devam etmek istersiniz yoksa onun yanındayken sürekli bir şekilde eğlendiğiniz hiç kötü duruma düşmediğiniz eğlenceli bir insanla mı olmak isterdiniz?

Kadınlığınızı Fark Ettirin

Her erkek bir kadının mutlaka tatlı bir hareketinden etkilenir. Bu hareket mutlu olduğunda sürekli el çırpması , bazı cümlelerin sonunu uzatması veya kuzum gibi değişik bir hitap şekli olabilir. Kendinizde bu değişik şeyin ne olduğunu bulun ve onu kullanın. Diğerlerinden farklı sizde özel bir şey olduğunu hissedecektir.

Sizi bir şekilde tatlı bulmasını sağlamalısınız. Sürekli sizin yanınızda durmayı isteyecek ve yaptığınız o tatlı hareketten sonra gülümseyecektir. Bir süre sonra sizi unutamamaya başlayacak.

Arkadaşlarına ya şu kızın şu hareketi çok tatlı değil mi ya? Gibi konular açarak sizi konuşmaya başlayacak ve bir süre sonra sizi çok fazla düşünecek ve sizinle ilgilenmeye başlayacaktır.

Onu Dinleyin Veya Dinliyormuş Gibi Yapın

Her insan kadın erkek fark etmeksizin dinlenmek ve mutluluğunu birileriyle paylaşmak ister. Erkeklerin genelde konuştuğu şey arabalar, maçlar ve spor gibi ilginizi çekmeyen konular olsa dahi o konuşurken gözlerinin içerisine bakın ve onu gerçekten dinlediğinizi gösterin.

Çok sıkılsanız bile hiç belli etmeyin. Karşınızdaki kişiyle göz temasını kesmezseniz bir süre sonra size bakarak anlatmaya başlayacaktır. Onu dinlediğiniz için ve onunla ilgilendiğiniz için kendini özel hissedecek ve sizi düşünmeye başlayacaktır. Herkesin aynı olduğu bir ortamda farklı olursanız dikkat çekersiniz.

Son Adım Geri Çekilin

Herkesle samimi ve cana yakınken özel bir kişiye karşı birden içe kapanık hale geldiğinizde o kişinin mutlaka dikkatini çekersiniz. Yukarıdaki adımlardan sonra artık ona karşı ilgi duyduğunuzu göstermeniz gerekiyor.

Sadece ona karşı Hoşlanıp Açılamayan Erkek Nasıl Davranır? yazımızdaki gibi bazı fiziksel belirtiler gösterin. Utanma gibi tepkiler sizin o kişiye karşı hislerinizi o kişiye sezdirecektir.

Bazı erkekler eğlenceli kızlardan hoşlanırken bazı erkekler yetiştirilme tarzları nedeniyle ağır başlı kızlardan hoşlanır. Eğer aklından çıkmamasını istediğiniz kişi ağır başlı kızlardan hoşlanıyorsa ona karşı ağır başlı davranmalısınız.

Kategori:

Etiketler:

,