Bir erkek nasıl merak ettirilir? Birkaç adımda istediğiniz erkeğin sizi merak edip sizi düşünmesini sağlayabilirsiniz. Sizi merak etmesini istediğiniz erkeğe karşı tavırlarınızı değiştirmeniz gerekecek.

Tavırlarınızla birlikte bulunduğunuz ortamı ve arkadaş çevrenizi de değiştirmeniz gerekebilir. Bu adımları uyguladığınızda merak etmesini istediğiniz erkek sizin hakkınızda bilgi toplamaya çalışacak ve sizi düşünecektir.

Eğer merak etmesini istediğiniz erkek size özel bir ilgi veya duygu beslemiyorsa ne yaparsanız yapın sizi umursamayabilir. Ancak o kişiyle aranızda ilgi veya duygu varsa bu yöntemler erkeğin sizi merak etmesini size ilgi duymasını sağlayacaktır.

Kendinizi Gizemli Hale Getirin

Öncelikle kendinizi herkesin hakkında bilgi öğrenmek dedikodu yapmak isteyeceği biri haline getirmelisiniz. Bunu yapmak için de çevrenizdekilere kendinizle alakalı her şeyi anlatmayı bırakmalısınız. En yakın arkadaşınız dahi olsa kendiniz hakkında çok az bilgi vermelisiniz.

Merak etmesini istediğiniz erkek size ulaşmaya çalıştığında sizinle alakalı her şeyi öğrenememeli. Birçok alan gizemli kalmalı. Bir gününüz nasıl geçiyor? Ailenizle aranız nasıl? Nerede oturuyorsunuz? Gibi sorulara yanıt alamamalı.

Şu andan itibaren başkalarına kendiniz hakkında anlattıklarınızı sınırlayın. Bu sayede kendinizi ulaşılması zor hale getireceksiniz. Kolay elde edilen hiçbir şey değerli değildir.

Onu Kıskandırın

Merak ettirmek istediğiniz kişiyi yeni çevreler edinerek kıskandırın. O kişiden sonra değiştiğinizi ve daha sosyal olduğunuzu o kişiye gösterin. Siz olmadan sizinleyken olduğundan daha iyi olan birini siz merak etmez misiniz? Benimleyken neden bu şekilde mutlu değildi ne oldu? Gibi düşünceler içine girmez misiniz?

Özellikle karşı cinsten edineceğiniz arkadaşlar merak ettirmek istediğiniz kişinin ilgisini çekecektir. Arkadaş grubunuzu değiştirin veya genişletin. Bu değişim merak ettirmek istediğiniz erkek de dahil birçok kişinin ilgisini çekecektir.

Kıskançlık diğer duyguların aksine çok daha derin bir duygudur. Bir kez kıskanılmaya başlandığında artık sürekli sizi merak edecek ve araştıracaktır. Ne yapıyor? Şu an kiminle? Nerede? Gibi sorular sürekli aklında olacak ve sizi merak edecektir.

Ondan Uzak Durun

Bir kişiyle ne kadar konuşmak isterseniz ve çevresinde olmaya çalışırsanız o kişi için o kadar değersizleşirsiniz. Siz merak ettirmek istediğiniz kişinin çevresinde dolaşacağınıza o sizin çevrenizde dolaşsın.

Merak ettirmek istediğiniz erkeğin çevresinde asla dolaşmayın. Onun olduğu ortamlara girmemeye çalışın. Bir süre sonra sizin olduğunuz ortamlara girmeye çalışacaktır. Bu şekilde kendinize gizem de katmış olacaksınız.

Bir erkek nasıl merak ettirilir? Sorusuna verilen yanıtların çoğu gibi bu yanıt da temelde kendinizi geriye çekmenizle ilgilidir. Kolay ulaşılan bir şey her zaman değersizdir. Kendi kazandığınız parayla ailenizin verdiği parayı kıyaslayarak bu durumu anlayabilirsiniz.

Ona Bağımlı Olmadığını Kanıtla

Çoğu erkek bir şeyi elde ettikten sonra onu umursamaz. Zaten avcumun içinde neden çabalayayım ki? Mantığıyla sizi elde ettikten sonra tüm çabalardan vazgeçer. Merak ettirmek istediğiniz erkeğe onun avcunun içerisinde olmadığınızı her an gidebileceğinizi göstermelisiniz.

Bunu yapmak için o erkekten uzaklaşmaya başlayın ve onu hiç dikkate almayın. Kendi ayaklarınız üzerinde durabildiğinizi ona gösterin! Ona bak ben sensiz daha güçlüyüm mesajını verin.

Bir şey için kaybetme duygusu hissedildiğinde o şey çok daha değerli bir hale gelecektir. Kendinizi saklayın ve ben senin avcunda değilim mesajını verin. Sizi elde etmeye çalışsa ve merak etmeye başlasa dahi bir süre bu şekilde davranmaya devam edin. Bir mesajda yelkenleri suya indirmeyin.

Ayrıca ilginizi çekebilir: Beni sevmeyen birini nasıl unutabilirim?

Sonuç ve Tartışma

Sonuç olarak bir erkeğin sizi merak etmesini kendinizi saklayarak sağlayabilirsiniz. Bilmediğimiz şeyler her zaman daha çok dikkatimizi çeker. Dedikodu yapmak da dahil çoğu şeyin temelinde merak duygusu yatar.

Bu merak duygusu her zaman bilinmeyene karşıdır. Siz kendinizde bilinmeyen bir şeyler oluşturursanız karşınızdaki o bilinmeyeni araştırır. Araştırmaya başladıktan sonra da o merak duygusu o kişiyi yer bitirir. Bir erkek nasıl merak ettirilir? sorusuna tek bir yanıtı bu şekilde verebiliriz. Daha fazla ilişki tavsiyesi için ilişkiler kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Bir erkek nasıl merak ettirilir?

Kıskandırın, kendinizi geri çekin ve hayatınızda her şeyin yolunda olduğunu, kendi ayaklarınız üzerinde durabildiğinizi ona gösterin.

Ayrıldıktan sonra bir erkek geri döner mi?

Evet dönebilir. Eğer hala sizi düşünüyorsa, size karşı hisleri varsa bu yöntemlerle birlikte tekrar size ilgi duyup size dönebilir. Ayrıldıktan sonra iki taraf da birbirini düşünür ve bir süre unutamaz. O süre içerisinde size dönme olasılığı çok yüksektir.

Kategori: